GÜVENİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

27 01

20 Ocak 2019 tarihinde yaptığımız 49. Olağan Genel Kurulu'na katılarak Acil Demokrasi talebimize güç katan; siyasi parti, demokratik kitle örgütü ve kurum temsilcilerine, milletvekillerine, belediye başkanı ve meclis üyelerine, aday ve aday adaylarına, köy derneklerimizin değerli başkanları ve yöneticilerine, dostlarımıza, hemşehrilerimize ve temel taşımız duyarlı üyelerimize gönül dolusu sevgilerimizi ve teşekkürlerimizi iletiyoruz. 
Genel Kurulumuza katılamayıp ta mesaj gönderen, çelenk gönderen, arayıp kutlayan ve dayanışma duygularını ileten tüm dostlarımıza ve kurumlarımıza da sevgilerimizi ve teşekkürlerimizi iletiyoruz. 
Genel Kurulumuza renk katan SİS Halk Dansları Topluluğu'na, sponsorumuz STELLA MOBİLYA Ali Ekber ÖZKAN'a, ŞAHİN OZALİT Hamza ŞAHİN'e, PRAMİT MATBAA Sibel GÜLLER'e, Yaşar Kemal Kültür Merkezini derneğimize tahsis eden ve ikramlarımızı sağlayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü GENÇ, Başkan Yardımcısı İsmail ERDEM ve Meclis Üyesi Hemşehrimiz Nadir GÜNDAY'a da teşekkürlerimizi arz ediyoruz. 
Genel Kurula tek liste ile aday olan DEMOKRAT DİVRİĞİ grubu seçilmiştir. 49. Dönemde birlikte üretmek ve birlikte paylaşmak için ilk günden çalışmalara başlayacağız. Siz dostlarımızın ve üyelerimizin desteğini her daim yanımızda görmek çalışmalarımıza anlam katacaktır. 
Birlikte Güçlüyüz.