KARAKALE KÖYÜNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

KARAKALE KÖYÜ GENEL KURUL YAPTI

Karakale köyü Derneğimizin 11. Genel kurulu 25 10 2015 tarihinde dernek merkezinde yapıldı. OLUŞAN YÖNETİM KURULU Başkan : Mecnun Aydoğan Baş yar. : Ergün Aydoğan Sek. : Ahmet Aydoğan Mali sek. : Ümit aydoğan Üye : M. Ali Altunbaş Üyelerinden oluşmuştur secilen arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diyoruz .

ÇAMURLU KÖYÜ ÜYELERİ BİRLİKTE TİYATROYA GİTTİ

OVACIK KÖYLÜLERİ ŞENLİKTE BULUŞTU

OVACIK KÖYÜ ŞENLİĞİ GERÇEKLEŞTİ…
Ovacık Köyü Muhtarlığı ve Ovacık Köyü Yardımlaşma Derneği’nin birlikte düzenlemiş olduğu pilav şenliği 15.08.2015 Cumartesi günü Ovacık Köyü Kültür Parkında gerçekleşti.
Saat 17.00de başlayan ve 23.00de sona eren şenliğe köylülerimiz yoğun ilgi gösterdiler.
Sunumunu Hayal Gürsoy’un gerçekleştirmiş olduğu programda sanatçı Bahar Doğan, köyümüz yerel seslerinden Kadir Özcan ve konuk sanatçılarımızın yanı sıra davul-zurna ekibi şenliğimize de yer aldı.
Şenlikte köy Muhtarı Nadir Öztürk, Dernek Başkanı Birkan Özcan ve Belediye Başkanı Hakan Gök birer konuşma yaptılar.
Ayrıca Divriği Belediye Başkanı Hakan Gök, Başkan Yardımcısı Ali Özcan, İl meclis Üyesi Sadık Güller, İlçe Meclis Üyeleri, çeşitli kurum ve siyasi parti temsilcileri şenliğimizde yer aldılar.
Şenliğin ilerleyen saatlerinde yapılan havai fişek gösterisi renk kattı.

EĞRİSU KÖYÜ 30 Aralık 2007 Pazar Günü Genel Kurulu Yaptı.

Eğrisu Köyü Yardımlaşma Derneği 30 Aralık 2007 Pazar günü olağan genel kurulunu yaptı. Üyelerin, Köylülerin ve misfirlerin katılımı ile gerçekleştirilen genel kurulda Hüseyin Hoşafçı tarafından oluşturulan liste üyelerin oy birliği ile seçilerek derneği 2 yıl yönetmek üzere görevi devir aldılar.

HÖBEK Köyü 16 Aralık 2007 Pazar Günü Olağan Kongresini Yapıyor.

Höbek Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğı 16.12.2007 Pazar günü Atatürk cad. Engin sk. no: 5 Maltepe adresinde olağan kongresini yapacaktır. Dernek başkanlığını halen Veli Aslandoğan yürütmektedir.

BAYIRLI Köyü 28 Ekim 2007 Pazar Günü Olağan Kongresini Yaptı.

Bayırlı Köyü Yardımlaşma derneği 28 Ekim Pazar günü olağan kongresini yaptı. Liste başını Gazi Yıldızhan'ın oluşturduğu liste üyelerin oyları ile yeni dönem için seçildiler.

BEYKÖY'ü 28 Ekim 2007 Pazar Günü Olağan Kongresini Yaptı.

Beyköy'ü Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği 28 Ekim 2007 Pazar günü olağan kongresini yaptı. Halen dernek başkanlığını yürüten Mehmet Güven'in listesi üyelerin oyları ile yeni dönem için tekrar seçildi.

Kavaklısu Köyü 28 Ekim 2007 Pzar Günü Olağan Genel Kurulunu Yaptı.

Kavaklısu Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 28.10.2007 Pazar günü olağan kongresini yaptı. Üyelerinin, köylülerin ve misafirlerin katılımı ile gerçekleşen kongrede Metin Erden başkanlığında oluşan lıiste üyelerin oylarıyla 2 yıllığına göreve şeçildi.

KARAKALE Köyü 28 Ekim 2007 Pazar Günü Olağan Kongresini Yaptı.

Karakale Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 28 Ekim 2007 Pazar günü olağan kongresini yaptı. Halen dernek başkanlığını yürüten Nebi Şimşek'in listesi üyelerin oyları ile yeni dönem için tekrar seçildi.