YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ HAFTA SONU ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERDEYDİ

Geçtiğimiz hafta içinde görev dağılımını yapan 49.Dönem Kurul Üyelerimiz hafta sonu çeşitli etkinliklere katılarak derneğimizi temsil ettiler. Yönetim Kurulu Başkanımız Cafer Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyemiz Çağdaşcan Elmalı Avrupa Sivaslılar Federasyonu İstanbul Bölge Müdürlüğünün kahvaltısına katılarak hemşerilerimizle buluştular.

Yönetim Kurulu Üyelerimiz Orhan Akkaya, Erol Kılıç ve Nilüfer Kilit Makina Mühendisleri Odasında düzenlenen Yerel Yönetimler Çalıştayına katılarak derneğimizin konu hakkındaki görüşlerini ifade ettiler ve konuşmacılardan ÖDP Başkanlar Üyesi ve CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper TAŞ'ı 20 Şubat taki Danışma Meclisi Toplantımıza davet ettiler.

Kangal Dernekler Federasyonunun Dayanışma Yemeğinde Yönetim Kurulu Başkanımız Cafer Yıldız, Disiplin Kurulu Başkanımız Ahmet Korkmaz ve Eski Başkanlarımızdan Rıza Gürünlü dostlarımızla buluştular.

Çakmakdüzü Köyü Dernek Lokalinde gerçekleştirilen Abdal Musa Lokmasına, Yönetim Kurulu Başkanımız Cafer Yıldız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Orhan Akkaya, Murat Çınar ve Erol Kılıç katıldılar.

Yönetim Kurulu Saymanımız Yeşim Altun, Yönetim Kurulu üyelerimiz Murat Çınar, Gizem Altunay, Canan Alıcı Duman, Emrah Yıldız hafta sonu derneğimizde bulunarak çalışmalarımıza destek oldular.

Denetleme Kurulu Üyemiz Filiz Özkan ile Disiplin Kurulu Üyemiz Ahmet Toprak'ın nikah törenine katılan Başkanımız Cafer Yıldız kendilerine mutluluklar diledi, biz de bir ömür boyu saadet dileklerimizi iletiyoruz.