9-10 ŞUBAT / YÖNETİCİLERİMİZ ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERDE

49.Dönem Yönetim Kurulu Üyelerimiz ivmelenerek çalışmalarına devam ediyor. Hafta sonu dernek merkezinde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde üyelerimizle ve çocuklarımızla buluşan yöneticilerimiz aynı zamanda çeşitli siyasi parti, demokratik kitle örgütü ve derneklerin etkinliklerinde yer alarak dayanışmayı büyütme mesajlarını ilettiler.

9 Şubat tarihinde, CHP nin İstanbul'da ki tek kadın  adayı Sayın Emel Bilenoğlu'nun Eyüp Sultan'da gerçekleştirdiği buluşma törenine, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sibel Güller, Süleyman Şafak, Canan Duman Alıcı ve Cennet Şimşek katıldılar. Aynı günün akşamı Gedikbaşı Nahiyesi Dayanışma Gecesin de ve EMEP İstanbul İl Örgütünün dayanışma gecesin de Yönetim Kurulu Başkanımız Cafer Yıldız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Orhan Akkaya ve  Türkan Solmaz bulundular.

10 Şubat Pazar sabahı Karakale Köyü Yardımlaşma Derneğinde gerçekleştirilen, DKD ve Köy Dernekleri aylık geleneksel kahvaltılı toplantıya YK Başkanımız Cafer Yıldız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Orhan Akkaya, Murat Çınar, Erol Kılıç, Emrah Yıldız ve Oğuzhan Dirlik katıldılar. Öğleden sonra derneğimizde ki "Yaratıcı Yazarlık Atölyesi"nin sertifika törenin de bulunan yöneticilerimiz çocuklarımızla ve ebeveynleriyle sohbet imkanı buldular. Aynı günün akşamı Sarıyer Halkevi'nin dayanışma gecesin de YK Başkanımız Cafer Yıldız, YK Başkan Yardımcımız Sibel Güller, YK Üyelerimiz Orhan Akkaya, Süleyman Şafak, Canan Duman Alıcı, Erol Kılıç, Cennet Şimşek, Nilüfer Kilit ve Aydın Yılmaztürk bulundular.